Lara wordt als vondeling achtergelaten in een dorp dat Lapje heet. Lapje staat op geen enkele kaart en er zijn geen wegwijzers naartoe. De mensen lijken er heel erg op elkaar, dragen dezelfde kleren en kapsels, leven er lang en gelukkig. Lara wordt als een dochter opgenomen door het kinderloze echtpaar Lea en Leo. Lara groeit op maar voelt en ziet dat ze anders is dan de Lappers. Op een dag vindt ze een brief en een rode lap stof van haar moeder. Lara's ontdekking zorgt voor een grote ommekeer, niet alleen in haar leven maar ook in dat van alle Lappers.
Inspiratie voor een antiracistische, genderbewuste, inclusieve en body positieve opvoeding van kinderen tussen de nul en zeven jaar. Met kleurenillustraties.
Hoe is het om een kind van 8 of 9 te zijn in Tibet, IJsland of Kenia? Twaalf kinderen vertellen hoe hun leven eruitziet. Met kleurenfoto's en -illustraties. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 t/m 11 jaar.
29 kinderliedjes uit de Maghreblanden. Het boek bevat de liedjesteksten in de oorspronkelijke taal met daarbij de vertaling in het Frans. Op de bijgevoegde cd werden de liedjes ingezongen.
Een spel rond gender en seksualiteit. So What?! the Gayme is gemaakt om met een groep jongeren heel laagdrempelig te praten over gender en seksualiteit.